Dovolili sme si vybrať pre vás pár typov ako si spestriť pobyt na chate Mistrík

zaujímavými atrakciami v našom bezprostrednom okolí.

PARK SNOW Donovaly

Žažite skvelú lyžovačku na zjazdovkách v krásnych Donovaloch. Na svoje si prídu ako dospelí tak aj deti. Užite si nádherný výhľad na hory Nízkych Tatier.

www.parksnow.sk

Habakuky

Rozprávkový svet spisovateľa Dobšinského na Donovaloch tvoria domčeky v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry a pre návštevníkov ponúka atmosféru slovenských ľudových rozprávok. O nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu sa postarajú hrdinovia ľudových príbehov.

www.habakuky.eu

GOTHAL – VODNÝ SVET A WELLNESS

Štýlový vodný svet ponúka dokonalý relax a zábavu. Plavecký bazén, relaxačný bazén a detský bazén so šmýkačkou v jedinečnom prostredí so saunou a masážami môžeme len odporúčať.

www.gothal.sk

Donovalkovo

Donovalkovo je hlavným mestom detí.
Nájdete tu zaujímavé aktivity – detské domčeky, mestečko, dopravné ihrisko a určite vás okúzli minifarma so zvieratkami, ktoré len tak ľahko na lúkach neuvidíte. O zábavu vašich detí je tu v každom kúte postarané.

www.donovalkovo.sk

Patty Ski Donovaly

Lyžiarska škôlka sa nachádza priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová Hoľa a Záhradište. Svojou rozlohou 12 500 m2 a vybavením sa zaraďuje do popredia detských parkov a to nielen na Slovensku, ale aj v Európe.

www.lyziarskaskola.sk

Justfly

Objavte svet výšok, vetra a ticha a staňte sa súčasťou nádhernej slovenskej prírody. Prekonajte svoje hranice za pomoci adrenalínu, vzrušenia a radosti.

www.justfly.sk

BRANKOVSKÝ VODOPÁD

Výlet k najvyššiemu vodopádu v rámci Nízkych Tatier, je veľmi príjemnou až romantickou prechádzkou, alejou až ku Kuruckým skalám, z ktorých tento vodopád padá. Jeho výška je 55 m a je Národnou prírodnou pamiatkou.